Monika Šupitová

Profesionální tvorba stránek na Wikipedii

pro firmy i jednotlivce

Chcete pro sebe nebo svou firmu vybudovat silnou online prezentaci?

Zažijte sílu Wikipedie a staňte se součástí největší encyklopedie světa!

Využijte mé letité zkušenosti
k vytvoření vaší stránky na Wikipedii

7 let

Praxe s Wikipedií

Praktické zkušenosti s Wikipedií již od roku 2017.

90+

Schválených stránek

Přes 90 schválených článků na Wikiipedii pro jednotlivce i firmy.

2000+

Úprav na Wikipedii

Na Wikipedii jsem provedla už více než 2000 úprav.

95%

Míra schválení

Moje úspěšnost schválení stránky na Wikipedii je 95 %

Prémiové služby
tvorba stránek na Wikipedii

Vytvoření stránky na Wikipedii

Pro všechna odvětví

Zajistím, že vaše stránka splní všechna přísná pravidla Wikipedie pro encyklopedickou významnost a bude pečlivě podložena relevantními, nezávislými zdroji. Respektuji autorská práva. Píšu v encyklopedickém, nezaujatém stylu. Vytvořím stránku na Wikipedii, která posílí vaši online reputaci a perfektně odrazí identitu vaší značky.

Úprava a monitoring stránky na Wikipedii

Úprava článků na Wikipedii

Pomohu vám opravit všechny chyby a dezinformace na vaší stránce. Abych vás ochránila před neznámými a nezákonnými změnami. Pravidelně ji sleduji a udržuji. Monitorování se provádí, aby se předešlo jakékoli nežádoucí manipulaci, ať už od konkurence, nespokojených zákazníků nebo jiných nezávislých editorů, které byste mohli čelit.

Hodnocení významnosti

Můžete mít profil na Wikipedii?

Přemýšleli jste někdy, zda jste dostatečně významní pro článek na Wikipedii? Nabízím komplexní hodnocení pozoruhodnosti vaší značky. Prověřím její mediální pokrytí, abych určila, zda máte správné zdroje pro vytvoření stránky na Wikipedii. Poskytuji také odborné rady, jak získat důvěryhodný obsah pro vás nebo vaši firmu.

Překlad stránky Wikipedie

Chcete oslovit širší publikum?

Nabízím profesionální překlady stránek Wikipedie do jakéhokoli jazyka. Překlad je jen malá část služby. Klíčové je, že každá jazyková verze Wikipedie má svá specifika a odlišnosti, se kterými mám bohaté zkušenosti. Zajistím, že váš obsah bude nejen srozumitelný a přístupný, ale také dokonale přizpůsobený konkrétním požadavkům dané jazykové verze Wikipedie. 

Proč mít stránku na Wikipedii

Hlavní výhody profilu na Wikipedii

Wikipedie se stala synonymem pro současnou digitální encyklopedii. S více než 4,75 miliardami návštěv denně je považovaná za největší důvěryhodný zdroj informací na světě.

Mít svou stránku (článek) na Wikipedii znamená, že se vy nebo vaše značka okamžitě objeví na první stránce výsledků vyhledávače, což zvyšuje vaši viditelnost. Čím více lidí o vás ví, tím více vám budou důvěřovat. Stránkou na Wikipedii dáváte své značce šanci na další růst a uznání veřejnosti

Dočtěte se více o výhodách profilu na Wikipedii.

Viditelnost

Vždy se zobrazí jako nejlepší výsledek vyhledávání na Googlu nebo jakémkoli jiném vyhledávači.

Autorita

Profil na Wikipedii poskytuje značce důvěryhodnou a nezávislou platformu, která zlepšuje její reputaci a autoritu u veřejnosti.

Růst

Profil na Wikipedii zlepšuje viditelnost značky ve vyhledávačích, což často vede k zvýšené návštěvnosti jejího webu a dalších digitálních kanálů.

Ověřenost

Mít vlastní stránku na Wikipedii umožňuje značce prezentovat o ní ověřené a schválené informace, které prošly ověřovacím procesem a jsou podloženy relevantními zdroji.

 
 

Co mě odlišuje v tvorbě profilů na Wikipedii

Průzkum

Před tvorbou stránky na Wikipedii pečlivě posuzuji, zda je vaše značka vhodná pro zveřejnění a prověřuji její mediální pokrytí. Případně poskytnu informace, jak získat důvěryhodný obsah pro stránku na Wikipedii.

Etika

Nezveřejňuji obsah vytvářený klienty ani reklamní materiály. Píšu skutečný encyklopedický obsah v souladu s pravidly Wikipedie, aniž by zasahoval do její role jako nezávislé a důvěryhodné encyklopedie.

Praxe

Mám více než sedmiletou praxi s tvorbou stránek na Wikipedii. Vytvořila a upravila jsem stránky pro desítky firem i jednotlivců, což mi poskytlo hluboké porozumění procesům a pravidlům této platformy.

Odpovědi na otázky, které objasní vaše pochybnosti

Cena za stránku na Wikipedii se odvíjí od konkrétního projektu a specifických požadavků. Doporučuji osobní konzultaci, abych mohla váš projekt analyzovat a připravit nabídku přímo na míru. 

Proces kontroly a schvalování článků na Wikipedii začíná tím, že každý nový článek je automaticky monitorován komunitou editorů. Po jeho zveřejnění mohou ostatní uživatelé článek upravovat, doplňovat nebo označit k diskusi, pokud mají pochybnosti o jeho obsahu. Správci Wikipedie pak provádějí podrobnější kontrolu, aby se ujistili, že článek splňuje kritéria významnosti, je dobře zdokumentován spolehlivými zdroji a je napsán v neutrálním a encyklopedickém stylu. Pokud článek nesplňuje tato kritéria, může být označen pro další úpravy nebo smazán.

Ano, můžete si vytvořit vlastní stránku na Wikipedii. Je však nezbytné mít na paměti, že Wikipedie má přísná pravidla a zásady a vytvořit stránku, která tyto standardy splňuje, může být náročné. Najmutím profesionálního editora Wikipedie můžete zajistit, že vaše stránka bude dobře napsaná, s přesnými zdroji a bude splňovat všechny pokyny pro zveřejnění.

Články na Wikipedii lze samozřejmě aktualizovat, aby obsahovaly nové informace nebo změny. Je však důležité dodržovat pokyny Wikipedie. Zatímco drobné úpravy jsou jednoduché, větší změny mohou vyžadovat důkladnější kontrolu, aby byl obsah stále přesný, neutrální a v souladu s pravidly Wikipedie.

Článek na Wikipedii by měl obsahovat ověřitelné, relevantní a nestranné informace. Veškerý materiál musí pocházet z důvěryhodných zdrojů třetích stran, aby splňoval standardy Wikipedie pro pozoruhodnost. Více informací o požadavcích na zdroje a kritériích pozoruhodnosti se dozvíte v článku: Úspěšný článek na Wikipedii.

Jelikož je Wikipedie otevřenou platformou a je licencována pod otevřenou licencí, nikdo nemůže mít absolutní kontrolu nad jejím obsahem. Falešné informace budou vždy odstraněny, zatímco informace potvrzené spolehlivými zdroji budou vždy zahrnuty.

Více o profesionální editaci Wikipedie

Pokud jste připraveni dostat svou značku do centra pozornosti, vyplňte formulář

Získejte bezplatnou cenovou nabídku do 24 hodin
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

723 602 171

Neváhejte mi zavolat

monika@supitova.cz

Napište mi, co vás zajímá

Lidé také hledají

Jak vytvořit článek na Wikipedii | Jak vytvořit stránku na Wikipedii | Jak vytvořit heslo na Wikipedii | Jak udělat stránku na Wikipedii | Jak editovat Wikipedii | Jak začít psát Wikipedii | Jak přidat firmu na Wikipedii | Jak dostat firmu na Wikipedii

Monika Šupitová

Manažer projektů v online byznysu

Moje služby

Fakturační údaje

QR vizitka

© 2024 Monika Šupitová