Monika Šupitová

Proč mít profil na Wikipedii?

Co je Wikipedie?

Wikipedie je největší světová bezplatná online encyklopedie. Stala se jedním z největších a nejoblíbenějších zdrojů informací na světě. V lednu 2021 oslavila 20 let 🎉.

Používáte-li internet, určitě se Wikipedii nevyhnete. Pokud zadáte jakékoli klíčové slovo do vyhledávače, odkaz na Wikipedii se objeví vysoko ve výsledcích vyhledávání. Zkrátka a dobře vyhledávače Wikipedii milují.

Výhody profilu na Wikipedii

Při správném použití může být Wikipedie jedním z nejsilnějších marketingových nástrojů. Pojďte se podívat na hlavní důvody, proč by měla být vaše firma nebo vaše jméno na Wikipedii.

1️⃣ Buduje důvěryhodnost

Stránka na Wikipedii dodá vašemu podnikání, značce nebo osobě autenticitu a důvěryhodnost. Poskytne vám další důvěryhodný zdroj, který bude vaše podnikání prezentovat pravdivě. Wikipedie má i velmi vysokou úroveň prestiže. Patří mezi 10 nejnavštěvovanějších stránek na světě.

2️⃣ Zvyšuje viditelnost

Profil na Wikipedii vám zvýší viditelnost vaší firmy nebo osoby ve výsledcích vyhledávání. Proč? Protože Wikipedie se zobrazuje jako první výsledek. A to ve více než 50 % případů všech vyhledávání na Googlu.

Profil na Wikipedii – Dominik Hašek

3️⃣ Zvyšuje prodeje

Může způsobit výrazné pozitivní zvýšení prodeje. 80 % uživatelů provádí před nákupem online průzkum. A tady vám Wikipedie pomůže. Mít profil na Wikipedii pomáhá přesvědčit vaše potenciální zákazníky, aby nakupovali u vaší společnosti.

4️⃣ Podporuje dohledatelnost

Google považuje Wikipedii za relevantní a důvěryhodný zdroj. Pokud tedy vytvoříte profil vaší firmy nebo osoby na Wikipedii, okamžitě vám může zvýšit hodnocení webu a posunout na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.

Pomocí kvalitních zpětných odkazů z Wikipedie můžete budovat hodnotu vašeho webu. Důležité je přidat odkazy na správné místo.

Proč profil ode mě?

To, že vytvořím váš profil na Wikipedii je základ. Dbám na správné formátování a odkazování. Poradím vám s celým procesem a zajistím, aby vaše stránka odpovídala pravidlům Wikipedie.

👉 5+ let zkušeností s tvorbou a editací Wikipedie
👉 Vytvořila jsem stránku na Wikipedii pro mnoho významných firem, neziskových organizací i osobností
👉 Rozumím pravidlům Wikipedie
👉 Nabízím i monitoring, aktualizace a překlad vašich Wiki stránek
👉 Nikdy neuvádím profily svých klientů v referencích

Chci profil na Wikipedii

Využijte moji odbornou pomoc a pošlete mi nezávaznou poptávku.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho 😉.